Campo Jēzus 2019

Nāc, kāpsim Kunga kalnā!

Jauniešu tikšanās “Campo Jēzus” šogad norisinājās jau piekto reizi, no 1. līdz 5. jūlijam – gleznaini skaistajā un kultūrvēsturiskajā Turaidā. Katra diena ļāva iepazīt kādu no kalniem, kas minēts Bībelē, jo kalni simbolizē Dieva satikšanas vietu. Mēs šajās dienās satikām Dievu, satikām viens otru, veidojām foršas draudzības un kāpām vēl daudzās citās “virsotnēs” – kaut vai pārvarot sevi un savas bailes  Tarzāna trasē, vai  arī ļaujot izpausties mūsu visu talantiem gan mūzikā, gan mākslā, gan futbolā un daudzās citās jomās. Un šajās dienās patiešām piedzīvojām tik daudz! 
 

No jauniešu atsauksmēm:

Šo nometni biju ieplānojusi jau pirms vairākiem mēnešiem. Ar nepacietību gaidīju satikt iepriekšējos  draugus, iepazīt jaunus, kā arī atjaunot ticību Dievam. Bet Dievs tieši nedēļu pirms nometnes uzlika klupšanas akmeni.. Nokļuvu slimnīcā. Bet tas man neizjauca ieplānoto. Lai cik vecāki šaubīgi uz to skatījās.. Man bija tikai viena doma prātā – jātiek uz Campo Jēzus!
Tā nu es aizbraucu un nevienu mirkli nenožēlodama iejutos nometnes gaisotnē. Šī man personīgi bija īpaša nometne. Piepildīja sirdi ar jaunu enerģiju.Priecēja tas, cik mēs visi bijām muzikāli un mākslinieciski. Mūziķu komanda bija amazing Mēs varam būt pateicīgi Dievam par savu talantu. Varēja lepoties par tiem, kas pārvarēja savas bailes Tarzānā trasē. Superīgi! 
Nometnes beigās šķirties bija neiespējami, jo bijām satuvinājušies un arī mocīja apziņa, ka aizbraucot vairs nesaņemsim labus vārdus, mīlestību, lielu smieklu devu, labu garastāvokli, kā arī mūsu “nakts konferences”, ko sniedza Campo Jēzus grupiņa .Kaut arī nometne ir noslēgusies, mūs neaptur doma satikties arī pēc tam! Veidosim meet up, dosimies svētceļojumā, kā arī izdzīvosim  piedzīvojumus kopā! 
Noteikti  CampoJēzus ir jāpiedzīvo arī 2020.gadā. 
Tiekās! ❤️
Marta
 
Iespaidīgākās atmiņas par Campo Jēzus 2019 ir:
– pārvarēju savas bailes,
– ieguvu nezināmo zināmā,
– ekskursija pa Turaidas pili, Krimuldas dabas takas,
– kā arī futbols ar māsām pēdējā dienā! 
Aivis
 
Man prātā palika pēdējais vakars, kad tomēr saņēmos pievienoties tām vakara muzicēšanām – man tas bija liels solis, jo esmu kautrīgs. Bet es to nemaz nenožēloju, man tas bija pats foršākais vakars šajā vasarā. Bēdīgi ir tas ka to varēšu atkārtot tikai pēc gada – Campo Jēzus 2020.  
Rokijs
 
Man Campo Jēzus nometnē patika viss. Visvairāk man patika kopības sajūta. Es šajā nometnē ieguvu jaunus draugus, kā arī sāku sev uzdot daudzus jautājumus, par kuriem iepriekš nebiju domājusi. Es uzzināju daudz jaunu par Dievu, Jēzu un vispār par ticību. Šī bija fantastiska pieredze – fantastiska tikšanās! Paldies visām klostermāsām par organizēšanu! Jūs esat fantastiskas!  
Hanna 
 
Campo Jēzus raksturo ļoti draudzīga, jauka atmosfēra, kāda ir retāk novērojama jauniešu starpā. Tāpēc ir viegli iedraudzēties ar citiem. Man vislabāk patika kopīgie izbraucieni un iespēja iepazīt Dievu vairāk.  
Agate
 
Campo Jēzus bija kā malks piparmētru tējas un sildīja kājas, rokas un sirdi. Tas bija vienā elpas vilcienā ietverts miers un dzīvesprieks. Šajā sajūtu gleznā savijās debesu zilums un zemes smarža, kā lēkājot pa koku zariem. Aicinu katru jauno dvēselīti izdzīvot šo putna lidojumu!
Dace

 

DALĪBAS MAKSA tikai 30 EUR

pateicoties labdariem: BONIFATIUSWERK un citiem labiem cilvēkiem

ATBALSTĪTĀJI

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas Arhibīskaps Metropolīts
Zbigņevs Stankevičs

Jelgavas diecēzes bīskaps
Edvards Pavlovskis

Liepājas diecēzes bīskaps
Viktors Stulpins

Rēzeknes–Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis

Dominikāņu ģimene

Roterdamas diacēze

SAZINIES AR MUMS

E-pasts: campojezus.info@gmail.com

Mob. telefons: 27868494